Informacje

laureat koncertu Davy Sicard bilety

Agnieszka Chylińska wydała właśnie nowy album – „Pink Punk” już trafił do sprzedaży! To wielka gratka dla fanów – przekonajcie się, czy warto go posłuchać!

Agnieszka Chylińska znana jest jako wokalista zespołu O.N.A., po rozstaniu z którym rozpoczęła karierę solową. Jej muzyczne dokonania pod własnym nazwiskiem były jednak zgoła inne, czym zaskoczyła chyba wszystkich. Nikt się nie spodziewał, że porzuci rocka na rzecz takich dźwięków. A jaka jest nowa płyta?

26 października 2018 roku do sklepów muzycznych i serwisów trafia najnowsza płyta Agnieszki Chylińskiej – „Pink Punk”. Poprzedni album, „Forever Child”, pochodzi zaś z 2016 roku. W Internecie można też obejrzeć już teledysk do pierwszego singla, „Mam zły dzień”.

Jaki to album? Nową płytą Chylińska powraca do korzeni, czyli do rocka – nawiązuje do czasów sprzed swojego sukcesu. Muzyka to jednak tylko jedna strona, bo tu ważne są teksty – są mocno emocjonalne, ale zarazem dojrzałe.

Jednak styl jest zupełnie inny, bo na poprzednim albumie, „Forever Child”, słychać było rozpacz, a „Pink Punk” to już czas, w którym można się podnieść i zacząć cieszyć z życia na nowo. To już trzeci solowy album Chylińskiej – a Wy słyszeliście już promujący go singiel? Trzeba docenić artystkę za to, że wciąż zaskakuje, że potrafi uciec przed szufladkowaniem, nie bojąc się krytyki.

 

KKw,fot.werner22brigitte/Pixabay