Bilety na JNO 2011

Bilety na JNO 2011

4 marca 2021 Wyłączono przez Artur

(wpis archiwalny)

Bilety do nabycia:
1. KASA CS IMPART, ul. Mazowiecka 17, Wrocław
    http://www.impart.art.pl/
Dział Organizacji- tel. 071 344 39 45,
Kasa (czynna od pon. do pt. w godz. 15.00-18.00)- tel. 071 341 94 32
e-mail: rezerwacje@impart.art.pl

UWAGA! Przed dokonaniem przelewu prosimy o kontakt z kasą IMPARTU (telefoniczny lub mailowy) w celu rezerwacji biletu!!!
2. Sklep Muzyczny De`Molika, ul. Kazimierza Wielkiego 65, Wrocław, tel. 071 – 346-89-26, www.demolika.pl3. Punkty sprzedaży i sprzedaż internetowa: www.eventim.pl

Dolnośląskie Centrum Informacji Kulturalnej OKiS 
Rynek – Ratusz 24, Wrocław
71/ 342 22 91LIDO Biuro podróży
ul. Piłsudskiego 102, 50-014 Wrocław
71/ 34365 88
info@lido.com.pl; marzena@lido.com.pl, agnieszka@lido.com.plEMPiK Wrocław
Pl. Kościuszki 21/23, 50-026 Wrocław
71/ 344 88 62
Wroclaw.Kosciuszki@empik.comAlmabus
UL. Świdnicka 39, 50-029 Wrocław
071/ 342 59 21
lcc@almabus.pl, k.lukasik@almabus.plSalon Muzyczny Riff
ul. Piłsudskiego 28, 50-033 Wrocław
71/ 343 74 43
sm.wr20@riff.net.plportal DlaStudenta (Bestmar)
UL. Świdnicka 19, 50-066 Wrocław
071/ 344 86 96
biuro.wroclaw@dlastudenta.pl, katarzyna.telega@dlastudenta.plWrocław Info
ul. Sukiennice 12, 50-107 Wrocław
071/342-01-85
wroclaw-info@itwroclaw.comEMPiK Wrocław Rynek
Rynek 50, 50-116 Wrocław
71/ 343 40 16
Wroclaw.Mega@empik.comSaturn Planet Dział muzyka-Film
Pl. Grunwaldzki 22, 50-363 Wrocław
+48 71 33 58 250EMPiK Wrocław Pasaż Grunwaldzki
Pl. Grunwaldzki 22 (CHR Pasaż Grunwaldzki), 50-363 Wrocław
71/ 335 85 10
Wroclaw.PasazGrunwaldzki@empik.comRAGTIME 
ul. Traugutta 15, 50-416 Wrocław
71/ 344 40 41
ragtime@ragtime.com.plKOLPORTER Salon Multimedialny 
ul. Paprotna 7, 51-117 Wrocław
71/ 352 90 93Hala Stulecia
ul. Wystawowa 1 , 51-618  Wrocław
71/347 51 17 
bklimecka@halaludowa.wroc.pl, wsiwek@halaludowa.wroc.plMedia Markt- Dział muzyka – film
ul. Karkonoska 85, 53-015 Wrocław
71/360 32 50
krzywicki@media-saturn.com, augustyniak@media-saturn.comBiuro Podróży PRIMUS
ul. Horbaczewskiego 4-6, 54-130  Wrocław
71/ 351 20 17
astra@primus.turystyka.plSaturn Planet Dział muzyka-Film
ul. Legnicka 58, 54-204 Wrocław
bocian@media-saturn.plEMPiK Wrocław Magnolia Park
ul. Legnicka 60 (CH Magnolia Park), 54-206 Wrocław
71/ 334 10 60
Wroclaw.Magnolia@empik.comEMPiK Wrocław Futura Park
ul.Graniczna 2a (CH Futura Park), 54-610 Wrocław
71/ 797 49 70
Wroclaw.Futura@empik.comEMPiK Wrocław Bielany
ul. Czekoladowa 9 (Park Handl. Bielany Wrocławskie), 55-075 Wrocław
71/ 337 67 80
Wroclaw.Bielany@empik.com

f: igorovsyannykov / pixabay