Informacje

laureat koncertu Davy Sicard bilety

Cieszanów Rock Festiwal 2019 – do składu dołączą m.in. Arek Jakubik Solo i Ankh. Zobacz, kto jeszcze dołączy do składu. Unikalny klimat każdego roku przyciąga kilkanaście tysięcy uczestników kochających rocka! 

Cieszanów Rock Festiwal to największa i zarazem najstarsza rockowa impreza organizowana na Podkarpaciu. Wśród fanów muzyki rockowej uchodzi za najbardziej klimatyczny festiwal odbywający się w sezonie letnim w Polsce.  

Miłośnicy koncertów plenerowych wrócą stąd z niezapomnianymi wrażeniami – na uczestników czekają świetna muzyka i przyjacielska atmosfera. Występy czołówki polskiego rocka to nie wszystko – zagrają też zagraniczni artyści, ale odbędzie się też przegląd młodych zespołów. Poza atrakcjami muzycznymi zorganizowana zostanie zabawa nad kąpieliskiem i imprezy na polu namiotowym trwające do białego rana, wystawy fotograficzne, rockoteki, warsztaty muzyczne i spotkania z artystami.

Cieszanów Rock Festiwal 2019 obędzie się w dniach 16-17 sierpnia 2019. Do gwiazd, które wystąpią podczas festiwalu na Scenie Alternatywnej w amfiteatrze, dołączyli m.in. Arek Jakubik Solo, Dream Atlas, Free Trip, Ankh, The Freuders, Stonage Full Of Sun, Snowblind. 

Wśród potwierdzonych zespołów 10. jubileusozwej edycji Cieszanów Rock Festiwal 2019 są m.in. Pidżama Porno, Lao Che, Dubioza Kolektiv, Luxtorpeda, Dezerter, Koniec Świata, Hańba!, Vader, Acid Drinkers, Inkwizycja, Armia, EL Dupa Unkaziked, Woda Ski Bla itd.

Gdzie i kiedy odbędzie się festiwal? 15-17 sierpnia 2019, Kąpielisko Wędrowiec, Cieszanów.

Ewelina, foto: Free-Photos / Pixabay