Informacje

laureat koncertu Davy Sicard bilety

SnowFest Festival 2019 to popularne wydarzenie muzyczne organizowane w amfiteatrze w Szczyrku. Zbliża się już szósta edycja największego festiwalu muzyki i sportów zimowych w Polsce!

Podczas festiwalu występują artyści z Polski, ale także zagraniczni – to wyjątkowa okazja, aby posłuchać muzyki podczas ferii zimowych w Szczyrku. Warto połączyć wysłuchanie koncertu z możliwością jazdy na nartach. Koncert rozpoczyna się 8 lutego o godzinie 18.00, a potrwa planowo aż do 9 lutego, do 5.00 nad ranem!

Wystąpią m.in. Ghostface Killah, Booka Shade LIVE, Friction, Wilkinson DJ SET, catz n dogz, Calyx & TeeBee, Alix Perez, a także Łąki Łan i The Real MC Conrad & ROS addiction. Lista ta wciąż się poszerza! Artyści wystąpią na kilku scenach. To świetna okazja, aby się już rozkręcić przed karnawałowym szaleństwem.

Jesteście ciekawi artystów? SnowCast to internetowa audycja, w której są prezentowane różne miksy wykonawców, którzy występują na SnowFest Festival. W tej muzycznej różnorodności i kreatywności każdy odnajdzie coś wyjątkowego dla siebie.

Bilety są w cenach od 100 zł do 180 złotych – część dostępna w przedsprzedaży została już wyprzedana, a zatem warto się spieszyć. To świetne wydarzenie dla turystów i miłośników sportów zimowych! Poza tym, tradycyjnie już, zorganizowane zostaną także inne zimowe atrakcje, w tym dla najmłodszych uczestników imprezy. Odbędą się również zawody sportowe z udziałem najlepszych i najodważniejszych Riderów Świata i Okolic.

Termin: od 8 do 9 lutego, od godzin. 18.00. Miejsce: Amfiteatr i Skocznia Skalite.

/ Kw.3, fot. Free-Photos/Pixabay