Informacje

laureat koncertu Davy Sicard bilety

Sarsa brała udział w programie rozrywkowym The Voice of Poland i do tej pory nie była doceniana jako dojrzała artystka. Nowym albumem „Zakryj” udowadnia, że stać ją na więcej.

„Zakryj” to już trzecia płyta Sarsy, a – jak wiadomo – to trudny etap dla każdego artysty. Ma już styl, do którego przyzwyczajają się fani, ale oczekują też czegoś oryginalnego. Wielu zmienia styl w całości, inni poszerzają swój repertuar – ważne, aby zachować harmonię. Sarsa na płycie „Zakryj” z powodzeniem urozmaica swój styl.

„Zanim” to dobra zapowiedź tego, co nas czeka na całej płycie. Na płytę trafił też utwór „Nienaiwne”, który wcześniej był jedynie do odsłuchania tylko na kanale YouTube, jako w słabej jakości. 

Płyta jest różnorodna – również gatunkowo. Sarsa jest autorką tekstów, kompozytorką i producentem kreatywnym. Słuchając albumu, można łatwo odnieść wrażenie, że artystka dojrzewa i staje się świadomą artystką. Rozwija się muzycznie i pisze coraz lepsze teksty – single „Carmen” czy „Zakryj” to najlepsze dowody. Dla fanów mocnego popu „Zakryj” to propozycja obowiązkowa!

Ewelina, foto: tonischerrenberg /Pixabay