Informacje

laureat koncertu Davy Sicard bilety

Prog On Days w Łodzi – marzec 2020!

Festiwal dla miłośników rocka progresywnego odbędzie się w marcu 2020 roku w Łodzi. Agencja koncertowa Oskar ogłosiła występy grupy Pendragon – m.in. na festiwalu! Kto jeszcze zagra?

Agencja koncertowa Oskar ogłosiła trzy koncerty grupy Pendragon w Polsce – muzycy wystąpią m.in. w Łodzi podczas dwudniowego festiwalu Prog on Days. Znane są już wszystkie zespoły, które zagrają podczas tej imprezy w Łódzkim Domu Kultury. 

Pierwszego dnia, tj. w piątek (13 marca 2020 r.), wystąpią Smash The Crash, Art Of Illusion, a jako gwiazda wieczoru zespół Pendragon. Z kolei w sobotę, tj. 14 marca, zagrają Atme, Frontal Cortex, Albion i Millenium.  

Ile kosztują bilety? Na pierwszy dzień w przedsprzedaży 99 zł, a w dniu koncertu 129 zł, na drugi dzień 69 zł, a w dniu imprezy 79 zł. Można też zdecydować się na dwudniowy karnet w cenie – w przedsprzedaży 159 zł, a w dniu koncertu 179 zł. 

To prawdziwe święto dla fanów progresywnych dźwięków, ale trzeba przyznać, że stylistyka jest dość szeroka – to zdecydowanie impreza dla osób o szerokich horyzontach muzycznych, którzy cenią jakość. 

W edycji 2020 największą gwiazdą będzie Pendragon, legenda rocka neoprogresywnego. Grupa istnieje już ponad 40 lat i ma ogromny dorobek muzyczny, m.in. 10 albumów studyjnych na koncie. Ich występ w Łodzi to część trasy europejskiej promującej  nowy album – „Love Over Fear” – którego premierę zaplanowano na początek przyszłego roku.

Kar.kw., foto: Pixabay / FirmBee