Informacje

laureat koncertu Davy Sicard bilety

Potwierdzają się te sensacyjne wiadomości! Trzeba przyznać, że nowy album Gunsów jest jednym z najbardziej oczekiwanych płyt ostatnich lat!

Na nowy krążek czekamy już przecież wiele lat, a odkąd Slash powrócił do zespołu, tym bardziej! Duff McKagan, basista supergrupy, potwierdził, że grupa ma w planie wejść do studia nagraniowego i zarejestrować nowy materiał – a pomysłów nie brakuje! Oczywiście wraz z płytą czeka nas także wielka trasa koncertowa! Będzie ogień pod sceną!

Brzmi nierealnie? A jednak! Muzycy zapewniają, że w zasadzie album jest prawie skończony. W zasadzie na nowe krążki zawsze trzeba było czekać – Guns N’ Roses przyzwyczaiło nas do tego, ale na nową wielu fanów nie miało już nadziei. Ostatnia płyta, „Chinese Democracy”, została wydana w 2008 roku. O nowym materiale mówi się od dawna i w zasadzie każdy z członków zespołu zapewnia, że się on pojawi…

Również Dizzy Reed, udzielając wywiadu w VH1 Radio, potwierdził wieści o albumie oraz planowanych koncertach. Niedawno mówił o tym również sam lider, Axl Rose sugerował, że być może wydane zostaną aż dwie płyty – zupełnie nowy materiał, ale także te kawałki, które zostały po sesji nagraniowej „Chinese Democracy” oraz remiksy. Plotki o nowej płycie krążą jednak już od dawna – pytanie, czy i kiedy się na nią faktycznie doczekamy?

KWK, fot: AlejandroAlvarino /Pixabay