Informacje

laureat koncertu Davy Sicard bilety

Wielu przewidywało, że marka sygnowana nazwiskiem młodego wokalisty i bożyszcza nastolatek będzie niewypałem. Tymczasem Drew House odnosi sukcesy i cieszy się sporym zainteresowaniem!

Jaka klapa? Jest sukces – i to spory!

Justin Bieber wyprzedał niemal całą kolekcję ciuchów Drew House, czyli swojej marki. Kolekcja Biebera, Drew House, zdobyły naprawdę dużą popularność wśród fanów wokalisty. Spodziewano się wtopy, a tymczasem Bieber może odnotować na swoim koncie kolejny sukces.

Ubrania Biebera to długi temat, bo piosenkarz od zawsze lubił szokować – stawiał na odważne kreacje, nie bał się łączyć kontrowersyjnych ubrań i dodatków. Nosił spodnie opuszczone dosłownie do kolan, różne porozciągane bluzy i uwielbiał czapki. Co prawda wielokrotnie robiono sobie z niego żarty, ale – jak widać – ten się śmieje, kto się śmieje ostatni.

Bieber podjał decyzję, że warto swoje pomysły zrealizować, tworząc markę – tak oto powstała kolekcja w jego stylu, Drew House. Pod koniec 2018 roku piosenkarz założył profil marki na Instagramie, gdzie zamieszczał zdjęcia z wybranymi produktami z kolekcji. Na oficjalnym profilu również… Nie jest zaskoczeniem, że fani przyjęli tę wiadomość pozytywnie, nie mogąc doczekać się ciuchów.

Co prawda to za mało, aby marka mogła odnotować realny sukces. Lajków na Insta nie było jednak wiele, więc już chciano odnotować klapę marki. Mimo to nagle okazało się, że tuż po uruchomianiu sprzedaży ubrań wyprzedano niemal wszystko!

/ Lena, fot.12019/Pixabay