Gry escape room Warszawa – czyli ucieczka w określonym czasie

Dodano: 2016-06-22 Przez: admin


Tak zwane escape roomy w ostatnim czasie są istnym szałem. Zyskują szerokie grono miłośników. Dlatego też, otwierane są nowe pokoje zagadek i pisane są ciągle nowe scenariusze. Gry escape room Warszawa to propozycja dla mieszkańców stolicy, ale nie tylko. Atrakcyjne scenariusze i ciekawa zabawa to gratka dla każdego sympatyka łamigłówek.
Gry escape room Warszawa to pokoje zagadek, spośród których każdy posiada określony scenariusz. Zawsze jest jeden cel takiej zabawy – otworzyć zamknięte drzwi. Aby tego dokonać jednak, nie używa się siły, a sprytu i logiki. Drzwi są przeważnie zamknięte i zaszyfrowane, a zadaniem każdej ekipy biorącej udział w zabawie jest znalezienie kodu, który im otworzy drzwi i uwolni ich. Członkowie zabawy mogą szukać wskazówek wszędzie, w każdym zakamarku, w każdej szafce, i innych rzeczach dostępnych w pokoju. Nie wolno im jednak komunikować się ze światem – a wiec telefony komórkowe należy zostawić przed wejściem do pokoju.

Gry escape room Warszawa – rozrywka na najwyższym poziomie

Gry escape room Warszawa to w pełni przemyślane, profesjonalne scenariusze. Zawsze jest tylko jedno rozwiązanie. Aby je więc odnaleźć, należy przejść przez wszystkie przygotowane zadania i łamigłówki. Tylko kompletne rozwiązywanie poszczególnych zadań gwarantuje otwarcie drzwi.
Gry escape room Warszawa to także przygotowane z największą dokładnością pomieszczenia. Dbamy o najdrobniejsze nawet detale, wyposażając pokoje w liczne rekwizyty. Dzięki temu, zaaranżowane pomieszczenie nabiera realizmu i autentyczności.
Gry escape room Warszawa gwarantują świetną zabawę i zew przygody ludziom w każdym wieku. Zapraszamy zatem całe rodzinki na wspólne kombinowanie i myślenie! To także świetna okazja do spotkań towarzyskich. Gry escape room Warszawa to zabawa, w której liczy się także zgrana współpraca. Dlatego znajdź wśród najbliższych chętnych doprze życia super przygody i zarezerwuj dla Was pokój zagadek na dowolny, wolny termin.
 
 


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy