Autokarem po Europie tak tanio jak tanimi liniami lotniczymi?

Dodano: 2016-06-13 Przez: admin


 
Masz ochotę na weekend spędzony w Paryżu lub w Brukseli? A może twoi znajomi zaprosili cię do Berlina? Jeżeli chcesz dostać się do europejskich miast, nie ma żadnego problemu, ponieważ możesz kupować tanie bilety także przez internet. Czekają na ciebie nie tylko oferty tanich linii lotniczych, ale również firm autokarowych, które również kuszą niskimi cenami.
 
Samoloty to szybka podróż do celu, ale jeżeli interesują cię przede wszystkim niskie ceny, warto zwrócić uwagę również na autokary. Przewoźnicy autokarowi oferują dzisiaj równie atrakcyjne promocje i obniżki, dzięki którym za dojazd do celu można zapłacić jeszcze mniej. Oczywiście, są też minusy, a głównym z nich jest czas podróży, ale wielu podróżującym autokary również odpowiadają.
 
Ile możesz zaoszczędzić?
Różnice pomiędzy zwykłymi połączeniami autokarowymi oraz lotniczymi są naprawdę spore. Przykładowo, jeżeli interesuje cię podróż z Warszawy do Berlina, za bilety autokarowe zapłacisz średnio 180-200 złotych za osobę, z kolei za lotnicze nawet po 350-400 złotych w najtańszej opcji.
 
Oczywiście, jest też wiele promocji, które pozwolą ci na dostanie się do Berlina samolotem nawet za kilkadziesiąt złotych, ale organizowane są one okresowo lub też w celu zapłaty mniejszej sumy za bilet rezerwację trzeba dokonać jak najwcześniej. Autokary pod tym względem są bardziej korzystnym rozwiązaniem, ponieważ nawet późniejsza rezerwacja oznacza niskie ceny.
 
Jak wybrać najtańsze połączenie?
Jeżeli również interesują cię tanie bilety autokarowe, w takim przypadku z aktualnymi ofertami możesz zapoznać się już teraz przez internet. Rozkłady jazdy i ceny sprawdzisz na stronach przewoźników, ponadto wielu z nich udostępnia również możliwość rezerwacji on-line. Warto też zwrócić uwagę na portale oferujące bilety – działają one podobnie do portali pozwalających na zakup biletów lotniczych. Wystarczy wpisać miejsce wyjazdu i cel oraz datę podróży, aby sprawdzić, gdzie można kupić najtańszy bilet, a potem w kilka minut zakupić go i opłacić.
 
 
 
 


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy